Герої не вмирають…

Учні 5-А, 9-Б класів Молодійської ЗОШ І-ІІІ ст. хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Майдану та українських воїнів – захисників, що загинули за світле майбутнє України.

На уроки було запрошено Глевко В.М., вчителя історії,яка розповіла присутнім про події Помаранчевої революції 2004 року та Революції 2013 року – Революції Гідності, які уже вписані у сторінки історії української держави, і завдяки яким український народ відчув у собі силу та продемонстрував європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Ознайомила дітей з Героями с. Молодія.

$IMAGE1$

Ганзій А.Д.,класний керівник 9-Б класу , продемонструвала відеороли "Герої не вмирають".

,,Мамо, не плач. Я повернусь весною’’... Рядки цього вірша-реквієму не залишили жодного байдужого серця.

Шатько О.Г., класний керівник 5-Б класу, наголосила, що завдяки нашій згуртованості, незламності духу над Батьківщиною запанує мирне небо.

Учасники заходу заспівали гімни України .

• не вмирають! А живуть у наших душах, торкаються струн наших сердець. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (30.11.2017)
Переглядів: 488 | Рейтинг: 5.0/1