Главківські читання присвяченні 190-й річниці від дня народження автора Резиденції

17 лютого, традиційно у  Блакитній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, науковці, історики, архітектори, студенти зібралися вже на восьмі Главківські читання, присвячені 190-ій річниці від дня народження австрійського архітектора чеського походження Йозефа Главки, автора буковинської перлини і об’єкту списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – архітектурного комплексу колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації.

Із доповіддю про здобутки і перспективи пам’ятки всесвітнього значення ЮНЕСКО виступила дійсна слухачка Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, учениця 11 класу Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надія Сарафінчан. Вона наголосила, що на даний момент працює над науковим дослідженням «Резиденція митрополитів Буковини і Далмації» та прагне гідно представити його під час конкурсу-захисту наукових робіт.

Надія Сарафінчан під час виступу

Юна дослідниця з проректором Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Тамарою Марусик поруч з Сертифікатом ЮНЕСКО

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (18.02.2021)
Переглядів: 314 | Рейтинг: 3.0/1