Готуємося до відзначення Дня пам᾿яті та примирення

Вперше цього року пропонується  новий символ як вияв нашої поваги до тих, хто знищив нацизм. Це - червоний мак - символ європейський та український, дизайнером якого є харківських дизайнер, автор логотипу Сергій Мішакін. У наших піснях йдеться, що маки зацвітають там, де пролилася козацька кров. Треба було як символ щось знакове, що символізувало би не свято, яким війна не може бути за визначенням, а пам'ять та скорботу.  Графічне втілення-алюзія з одного боку червоного маку, з іншого — кривавого сліду від кулі, передає глибину смислу війни, розповідає про страждання, про смерть, про героїзм, про мільйони загиблих найголовніше, що є у війні. Ніколи знову, адже саме в наших руках не допустити повторення жахіть війни, та роки воєнного лихоліття: 1939 – 1945. Учні нашої школи  підтримали ідею, подану Радовою О.І. виготовити такі символи для своїх однокласників. Тому на засіданнях гуртка «Вишиванка»  зшили понад 100 маків, які продали на шкільному ярмарку. Зароблені гроші були направлені на поповнення рахунків мобільних телефонів воїнів  - односельців, які захищають нашу Батьківщину на Донбасі.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.04.2015)
Переглядів: 570 | Рейтинг: 5.0/2