Гурток «Вишиванка» Шкільний урок волонтерства

Шкільний урок волонтерства

Волонтерство готує молодь до того, щоб стати активними мешканцями своїх громад, сприяє розвитку їх особистісних навичок та заохочує відчутними перевагами.

Щодня тисячі українців докладають свої зусилля на допомогу іншим. Лікарі, юристи, айтівці, кухарі, вчителі, а також — школярі. Вони наближають нашу перемогу і знаходять безліч способів бути корисними.

Такий урокволонтерства був проведений в Молодійському ліцеї.  На занятті були присутні вчителі школи, які також долучились до роботи. Як завжди роботу починаємо з молитви. Ми просимо Бога захисту для воїнів. Промовляючи молитву, наші думки линуть до українських солдатів, які захищають наш спокій.

Гурток «Вишиванка» під керівництвом Радової Ольги Іллівни з першого дня повномасштабного вторгнення росіян в Україну виготовляє обереги для наших захисників. За ці роки майстриня разом зі своїми вихованцями виготовила тисячі виробів: ангеликів, ляльок- мотанок, ангеликів в різних технологіях, браслетиків та ін. Обереги доставляють на передову волонтери.

Найбільшою нагородою для нас, гуртківців. є зворотний зв′ язок з фронту та слова подяки за турботу та віру в ЗСУ.

«Знання – це, звичайно, важливо, але потрібно також розвивати в учнях людяність і відповідальність, аби вони виросли хорошими людьми, свідомими громадянами. Волонтерство робить їх більш чуйними, адже вони навчаються емпатії до інших». - вважає Ольга Іллівна

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (20.03.2024)
Переглядів: 16 | Рейтинг: 0.0/0