І етап обласного конкурсу юних Веб-Дизайнерів та користувачів ПК

25 листопада 2015 року на базі РМЦ управління освіти Глибоцької РДА відбувся І етап обласного конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК.

Команду нашої школи представляли: Лодба Іван (учень 11-Б класу) в номінації «Веб-дизайн» та Стратой Олександр (учень 10-А класу) в номінації «Користувачі ПК».

Конкурс проводився за двома формами: захист домашнього завдання та виконання конкурсного завдання.

У формі домашнього завдання Іван представив веб-сайт на тему: «Молодія - що варто побачити та пізнати в моєму краї», а Олександр гідно презентував свій творчий проект на тему «Б. Хмельницький – 420 років від дня народження».

Обидва хлопці вправно справились із виконанням конкурсного завдання та стали призерами:

Лодба Іван - ІІІ місце; Стратой Олександр - ІІ місце.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо й надалі вам творчої наснаги та нових звершень!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.11.2015)
Переглядів: 507 | Рейтинг: 5.0/2