І Господа погляд у кожній дитині, і свято велике у кожній людині.

Чи є щось гарніше за Великодній світанок! З діда-прадіда цілюща й незрадлива сила вступає в кожного, хто зустріне його. Дзвони над селом  не дзвенять, а виспівують на весь світ велику радість: «Христос воскрес!».

Із уст в уста передається щаслива вість: «Христос воскрес! Воістину воскрес!» І чує земля цю християнську радість та й тішиться у весняному розвої разом з людьми.

У Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів стало доброю традицією прославляти Великдень. Це свято любові та відродження, символ нашого спасіння. Учні 6, 7 класів та третьокласники із своїми керівниками Топольницькою В.Г. та Кукульняк О.М показали гостям, батькам, учням школи традиційні обряди від Масляної  (Масниці) до Великодня.

Підносимо молитви до Воскреслого Господа нашого, благаємо Його, щоб Він благословив нашу державу, дарував нам мир, здоров’я, злагоду, достаток.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (15.04.2015)
Переглядів: 567 | Рейтинг: 5.0/2