І обласний очний етап

25 жовтня 2019 року  в  «Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся ІІ обласний очний етап Збору юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина.

Глибоцький район на конкурсі представляла  учениця 8-А класу Молодійської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Шипот Дар’я з роботою «Школа в стилі «Еко».  Юно дослідниця здобула І місце в номінації «Фітодизайн».

Вітаємо переможицю!!!! Бажаємо подальших досягнень!!!!

Щиро дякуємо керівнику Куцак Олені Аврелівні, вчителю біології і хімії Молодійської ЗОШ І-ІІІ стуенів  за співпрацю, якісну підготовку конкурсантки та достойне виховання підростаючого покоління.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (30.10.2019)
Переглядів: 354 | Рейтинг: 0.0/0