І травень знову нагадає історію жахливих днів

Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті  та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним гіркотою втрат і осяяним сонцем Перемоги.

Заходи, проведені в ці дні, сповнені патріотизмом, світлою  пам’яттю про незабутніх героїв.

У ході заходу «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів...» схилили голови у хвилину мовчання учні, вчителі та односельці. З словами вдячності звернулися до воїнів-афганців, учасників АТО староста села Молодія Онуфрійчук Дмитро Васильович та  Чагорський сільський голова Коблюк Георгій Степанович. Воїнам-односельчанам, які  в сьогоднішній час самовіддано відстоювали та відстоюють  незалежність та територіальну цілісність України, вручили відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу. Низько вклоняємося кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.05.2019)
Переглядів: 737 | Рейтинг: 5.0/2