Інновації у навчанні в Молодійському ліцеї

Подорож методичною світлиною.  Інновації у навчанні в Молодійському ліцеї.

В освіті ключ до успіху це пошук, експеримент

та співпраця. Тому,  разом ми   сила,  що ламає

межі та відкриває нові горизонти.

Емоційно насичений день проведення методичного рингу в Молодійському ліцеї залишив незабутні враження для всіх його учасників   вчителів, які працюють з учнями різних вікових груп.

Мета заходу: Сприяти обміну інноваційними практиками та навчальними методиками між учителями для підвищення якості навчання та виховання учнів.

Захід, організований заступниками директора з навчально-виховної роботи Оленою КРУЛІКОВСЬКОЮ та Оленою ІФТОДІЙ став відмінною демонстрацією того, як колективна робота та професійна спільнота можуть зробити дива в сфері освіти.

Завдяки групі «Інноваційних методик»  учасники мали можливість зануритися у світ сучасних підходів до навчання. Використання новітніх технологій та інтерактивних технік викликало великий інтерес серед вчителів, які з нетерпінням обмінювалися ідеями та досвідом. Група стала епіцентром творчості та винаходів під час нашого методичного рингу,  провокуючи учасників думати за межами звичайних шаблонів та відкривати нові горизонти можливостей у навчальному процесі. Педагоги ліцею  Олена ГРЕЧАК, Олена КУЦАК, Ірина ГРОМИК, Максим ЯЧНЮК, Лучіка БАЛАБАН активно досліджували та впроваджували передові технології та інноваційні підходи до навчання, які змінюють уявлення про те, як ми вчимося та викладаємо. Учителі-новатори презентували нові навчальні платформи та передові методики, які захоплювали уяву та стимулювали творчий потенціал усіх учасників.

Члени групи «Інноваційних методик» вразили своїм підходом та ентузіазмом у світі новітніх підходів до навчання, стали прикладом того, як поєднати технології та творчість для відкриття безмежних можливостей у навчальному процесі.

У групі «Диференційованого навчання» ми зосередили увагу на тому, як ефективно адаптувати навчальний процес до потреб кожного учня. Обговорення різноманітних стратегій диференціації дозволило нам черговий раз переконатися, що кожен учень має свої індивідуальні шляхи засвоєння матеріалу, і важливо знайти підхід до кожного. Група відіграла надзвичайно важливу роль на нашому методичному рингу в контексті роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Педагоги-практики – Інна БАЛАН, Оксана МАНДРЕК, Гарафіна САФРЮК, Лариса СОПРОВИЧ, Марія МАНДРИК, Мирослав ОНОФРЕЙЧУК –не просто демонстрували теоретичні аспекти диференційованого навчання, але й активно займалися розробкою та впровадженням практичних стратегій, які враховують індивідуальні потреби кожного учня. Учителі визначили свою роль не тільки як постачальників знань, але й як особистостей, що виявляють емпатію та розуміння до учнів з різними освітніми потребами. Вони активно працювали над створенням оточення, де кожен учень матиме  можливість відчувати себе підтриманим та заохоченим у процесі навчання. Адже,  кожна дитина унікальна гілка на дереві знань. А педагоги, які вивчають індивідуальні особливості кожного учня, можуть ефективно адаптувати свої методи навчання, щоб максимально розвинути потенціал кожної дитини.

Група «Мовної комунікації» підкреслила значення розвитку мовленнєвих навичок учнів та учителів. Обмін досвідом у створенні стимулюючих мовленнєвих завдань та ігор допоміг учасникам  розширити арсенал методик, спрямованих на покращення комунікативних здібностей. Група зіграла ключову роль у методичному рингу, привертаючи увагу до важливості мовленнєвого розвитку та ефективної комунікації як невідємної  частини освітнього  процесу. Учителі-філологи Галина КЛИМ, Яна СЛУХІНСЬКА, Ольга РАДОВА, Анжела ГАНЗІЙ та Анна ДЯЧУК не лише досліджували нові методи та стратегії мовленнєвого розвитку, але й активно залучали учасників до вивчення та впровадження практичних прийомів комунікації в освітній процес.

Учителі мови та літератури  поділилися ідеями про те, як зробити наші уроки цікавішими, як грати в ігри, які допомагають нам вчитися краще говорити і розуміти одне одного. Філологи показали, що вміти розмовляти правильно це дуже важливо, Ми черговий раз пересвідчилися, що слова це важливо для розуміння світу, і вивчаючи не лишу рідну, але і іноземну мову, ми відкриваємо для себе багато нових можливостей.

Завдяки методичному рингу, ми не просто вивчали, ми відкривали! Впровадження нових методик навчання, розвиток індивідуальних підходів та підвищення рівня мовної комунікації це тільки частина досягнень нашого заходу. Кожен учасник вніс свій внесок у спільну справу покращення освітнього процесу. Завдяки нашій спільній роботі ми отримали нові ідеї, засвоїли корисні навички та надихнули одне одного на подальші досягнення. Методичний ринг став чудовою можливістю обмінятися досвідом та підвищити наш професійний рівень

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (22.04.2024)
Переглядів: 33 | Рейтинг: 5.0/1