Інтелектуальна гра «Розумники та розумниці»

Сьогодні соціальний педагог Молодійської ЗОШ Куцак Т.Л. провела інтелектуальну гру  «Розумники і розумниці» з учнями четвертих класів. Метою гри було: розширювати кругозір  учнів, розвивати спритність, дотепність, увагу, пам'ять, а також вміння швидко знаходити вихід із різних ситуацій.

Учні показати свою ерудицію. Під час конкурсів «Розминка», «Смачні слова», «Цікаві задачі», «Чи уважний ти?»,  «Перекручені слова» діти були дуже активними та уважними. Діти дізналися багато цікавого та показали свою спритність і дотепність.  За кожну правильну відповідь учень отримував бонус у вигляді зірочки, квіточки або хмаринки. Завершенням гри було визначення переможців, які отримали найбільшу кількість бонусів.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.04.2015)
Переглядів: 671 | Рейтинг: 5.0/2