«Японія – країна вранішнього сонця»

В рамках цього заходу шестикласники презентували відео-мандрівку до Японії  «Цікаві факти про Японію»»,  яка відкрила вікно в цю дивовижну країну. Учні дізналися про її історичні факти, традиції та самобутню культуру Японії.

В коридорі школи оформили виставку “Загадкова Японія”, з якої вихованці можуть дізнатись багато цікавих фактів про Японію, про японську історію, культуру, мистецтво, літературу, традиції і звичаї японців.

Класні керівники розповіли учням про давнє мистецтво японців складати фігурки з паперу «Орігамі». Упродовж заняття діти вчились працювати з папером. Результатом заняття стало оформлення коридору японськими ліхтариками.

І завершили захід «Чайною церемонією» для учнів всієї школи.

Під час «Чайної церемонії»  діти дізнались про види чаю, корисні властивості цього чудодійного напою, про традиції чайної церемонії, особливий акцент був зроблений на традиціях, звичаях та цікавинках церемонії заварювання та вживання чаю у Японії. Крім цього, кожен учень мав можливість дегустувати чай та смаколики як японської, так і української кухні. Жоден учень та вчитель школи не залишився байдужим до традицій та культури  Японії – країни вранішнього сонця.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (30.11.2017)
Переглядів: 469 | Рейтинг: 0.0/0