«Юна еліта» – гордість та майбутнє держави

Яскравими барвами, розмаїттям юних талантів і майстерністю їх наставників запам’ятовується щорічне  свято обдарованих дітей «Юна еліта Глибоччини», яке традиційно проходить у травні місяці у сесійній залі Глибоцької РДА за участі учнів-переможців олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів та педагогів, батьків, гостей.

У цьому навчальному році серед нагороджених двоє учнів нашої школи: Шатько Дмитро та Сарафінчан Надія.

Приємно відзначити учителя історії Глевко В.М., педагога, яка натхненною працею, горінням серця запалила у своїх талановитих учнів бажання постійного пошуку нового, поглиблення знань, прагнення досягти більшого задля того, щоб принести користь людям і суспільству та успішно самореалізуватися  у сучасному світі.

Переможців вітали: голова Глибоцької районної ради – Петро Володимирович Панчук, начальник управління освіти Глибоцької РДА – Василь Іванович Барарюк, голова Чагорської  ОТГ – Георгій Степанович Коблюк.

За такими учнями   – майбутнє України.

До всього треба дотику душі.

Корінням – в землю, крилами – у небо,

Де вічний пошук, там нема межі,

Там вічний рух – життя потреба.

О. Печора

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (13.05.2019)
Переглядів: 435 | Рейтинг: 5.0/3