Книга – це круто!

Щоб школярі виросли активними творцями навколишнього середовища і самих себе, вони повинні прагнути не до пасивного засвоєння знань на уроці, а й до розвитку власної творчості, до самостійного здобування знань і застосування їх у практичній діяльності.

Усе це можливо через книгу, саме вона має величезне значення для розвитку допитливості, спостережливості, творчості учнів.

Популяризація книги серед дитячого читання відбувається через презентації, книжкові виставки, різні конкурси.

Мета всіх конкурсів, які ми проводимо, - зацікавити дитину чарівним світом книги, в якому безліч див,  таємниць, пригод, навчити школярів спілкуватися з книгою, черпати з неї пізнавальну інформацію, дбайливо з нею поводитися, берегти книгу для майбутніх поколінь, заохочення дітей до систематичного читання, а також підвищення соціального значення бібліотек. Тому  в сьомих класах проведено І етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія - 2019»,  конкурс - змагання «Найкращий читач».

Переможцями стали дві учениці 7-б класу – Гушуляк Дар´я та Петкович Евеліна, які продемонстрували велику любов до книги та читання, адже…

…читати - це престижно!

Читати - це модно!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (04.03.2019)