Конкурс "Веб-дизайну та користувачів персонального комп'ютера"

З метою виявлення обдарованих дітей і сприяння інтересу учнів до поглибленого вивчення комп’ютерних програм, 05 грудня 2018 року відбувся районний етап відкритого міжобласного конкурсу на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик» (юних ВЕБ – дизайнерів та користувачів ПК) у номінаціях: «Веб-дизайн»; «Користувачі ПК»; «Програмування»; «Міні Відеофільм» (заочно).

Команда Молодійської школи брала участь у трьох номінаціях.

Учень 7-А класу Мунтян Станіслав, у свої 12 років опанував  мову HTML та змагався у номінації «Веб-дизайн». Завданням у номінації «Веб-дизайн» було створення Веб-сайту на тему:Професії майбутнього: чому варто навчатися сьогодні?

Учень 9-Б класу Горобець Діонисій, демонстрував свої знання та навички у номінації «Користувачі ПК». У цій номінації потрібно було створити презентацію (інформаційний проект) на тему «Пристрої та прилади, розроблені українськими школярами в 2015-2018 роках».

Секція «Міні Відеофільми» проводилась вперше в цьому конкурсі. На розгляд журі учасники представили відеофільми на тему «Збережемо природу Землі разом». Лодба Олександр, учень 8-Б класу, зняв та змонтував міні відеофільм "Екологічна проблема села Молодія". Робота Олександра стала беззаперечним переможцем у даній номінації.

Наші учні також чудово продемонстрували свої знання, навички та творчість у конкурсному завданні.

Оцінивши домашні та виконані під час конкурсу завдання,  журі визначило переможців. Усі представники команди Молодійської школи показали чудові результати та стали призерами конкурсу:

Мунтян Станіслав (7-А клас), номінація «Веб-дизайн» - ІІІ місце.

Горобець Діонисій (9-Б клас), номінація «Користувачі ПК» - ІІ місце.

Лодба Олександр (8-Б клас), номінація «Міні Відеофільм» - І місце.

Щиро вітаємо переможців!

Бажаємо й надалі вам творчої наснаги,

нових звершень та перемоги на обласному етапі!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (10.12.2018)
Переглядів: 728 | Рейтинг: 5.0/1