конкурс ім. Тараса Шевченка

Мова - це показник культури людини. На жаль, сьогодні є люди, які погано володіють рідною мовою. Однією з причин є злиття української та російської мов, утворюючи так звані "суржики", що є шкідливо для української мови. Часто вкрадаються так звані "сучасні вислови" , які є вульгарними і призводять до деградації особистості. Усе це свідчить про духовну убогість мовця і з цим треба боротись. Потрібно докласти чимало зусиль,щоб навчити нашу молодь говорити правильно, щоб відродилась наша Україна, щоб усміхнулась доля нашому народу.

Освітяни Молодійської ЗОШ навчають школярів користуватися багатством лексичних та стилістичних засобів мови, засвоювати мовні норми,  щоб їхнє мовлення було досконалим та зрозумілим усім. Учні школи беруть участь в усіх конкурсах, олімпіадах, де виявляють знання мовної нормативності, формулюють правила мовного етикету і виборюють призові місця.

У цьому навчальному році нашими учнями були здобуті призові місця у мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка у районному етапі ( ІІ місце виборола учениця 8-Б класу Петкович Евеліна, а ІІІ місце- учениця 7-А класу Піцул Анастасія, учень 9-А класу Бойчук Вадим,учениця 10-Б класу Звездак Діана та учениця 11 класу Урма Анна) та у ІІ районному етапі олімпіади з української мови та літератури ( учениця 7-А класу Штирбу Анна-ІІІ місце та учениця 8-Б Мандюк Дарина -ІІІ місце ).

Вітаємо!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.11.2019)
Переглядів: 750 | Рейтинг: 0.0/0