Круглий стіл

26 квітня на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся Круглий стіл «ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА МІСТА ЧЕРНІВЦІВ», присвячений Міжнародному дню пам’яток та визначних місць, який було започатковано за ініціативою ICOMOS та UNESCO, і відзначається у світі з 18 квітня 1984 року щорічно. В Україні цей день називається «День пам’яток історії та культури», встановлений відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 № 1062/99. Нашу школу представила Надія Сарафінчан.

Родзинкою заходу став виступ учениці 11-го класу, слухачки БМАНУМ відділення «Історія» Надії Сарафінчан (за її словами – майбутньої студентки ФІПМВ), яка вдало презентувала свою науково-дослідницьку роботу «Резиденція митрополитів Буковини і Далмації: до 10-ї річниці включення до Списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО» , підготовлену для участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді у 2020/2021 н.р.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.04.2021)
Переглядів: 318 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
1 Winter