Людство врятує висока духовність

З 19 по 26 березня 2019 року в Молодійській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено тиждень духовності під гаслом:

«Людство врятує висока духовність»

« Щасливі  ті, що усвідомлюють свою потребу в духовному»,— сказав Ісус у своїй знаменитій Нагірній проповіді (Матвія 5:3).

У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, які дали можливість дітям духовно зрости, відкрити своє серце на зерно Божої науки, проявити добро у власних вчинках, навчитися молитися і любити ближнього.

У школі щоденно проводились інформаційно- просвітницькі радіо - хвилини для ознайомлення із основними традиціями та приписами,  яких дотримувалися віряни в тиждень перед Великоднем.

Протягом тижня відбулися: виставки творчих робіт, перегляд презентацій на християнську тематику, створення учнями проектів.

Виставка пасхальних композицій відкрила креативність учнів, вчителів та батьків. На виставці християнської літератури «Джерела духовності» учнів ознайомили з новими надходженнями на дану тематику. Традиційно, у Чистий четвер,  вся родина нашої школи  у вишиванках. День завершився спільним флешмобом  вчителів з  учнями  « Писанка».

Сьогодні ми вже знаємо, що Божа благодать сходить на всіх – на праведних і на грішних. Коли ми - в процесі щиросердного покаяння і навернення до Господа - духовно "народжуємося згори" (Йо 3:3,7), та отримуємо і сповняємося Святого Духа.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (26.04.2019)
Переглядів: 493 | Рейтинг: 5.0/1