Математика - цариця наук!

Школа має навчити: пізнавати світ, працювати, жити у суспільстві.

В рамках декади математичних наук відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математичного циклу.

Проведено показові уроки, виховні заходи, інтелектуальні ігри; конкурси віршів, загадок і пісень про математику зібрали багато учасників та вболівальників.

Насичений став четвер – уся школа розмовляла математичною мовою, проводячи конкурси математичних газет, аплікацій з геометричних фігур, кросвордів,ребусів, творів «життя без математики».

Вчитель математики вищої категорії Мандрек Оксана Григорівна майстерно провела урок, використовуючи елементи гри, мультимедійні та інтерактивні технології.

Діти були занурені в атмосферу змагання, творчих конкурсів.

«Знання збираються по краплині, як вода у долині» - з такого прислів’я розпочався урок вчителя вищої категорії   Круліковської О.В. у 9-б класі на тему  «Випадкова подія. Імовірність випадкової  події». Вчитель використав методику логічного мислення.

Молодий спеціаліст, вчитель інформатики Невестюк А.В. провів цікавий урок у 5 а класі на тему:- «Редактор презентацій Microsoft PowerPoint 2007», де учні вчилися створювати комп’ютерні - презентації.

Переможцями стали всі учасники, адже поповнили свої скарбнички знань з математики, довели, що дійсно -  «Математика -  цариця наук».

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (12.03.2014)
Переглядів: 709 | Рейтинг: 5.0/3