Методичний міст «Плекаємо душі дітей» Молодія – Кам᾿яна

Духовно - моральне виховання – проблема сьогодення в суспільстві, яке повинно зароджуватися в родині , бути наскрізним в освітньому процесі навчального закладу.

У нашій школі  християнська етика включена до предметів художньо - естетичного циклу.

Для обміну досвіду  директор Молодійської ЗОШ    І-ІІІ ступенів

Ф.В. Сарафінчан разом  з вчителями школи відвідали Кам᾿янську ЗОШ І-ІІІ ступенів Сторожинецького району. До себе на  урок християнської етики  запросила вчитель-методист Гідора Ольга Петрівна.

Ольга Петрівна щиро  поділилася власним досвідом проведення уроків,  співпрацею з учнями та їхніми батьками. У молодих вчителів було багато запитань,  на які вчитель радо відповідала.

Побували на інтерактивному уроці,  де ознайомилися зі специфікою проведення уроків  по індуктивному  методу з теми «Добрий  Пастир».

Кабінет християнської етики,   облаштований  вчителем  –  це подорож  у світ християнства,  вдале поєднання тематичності та сучасності.

Дирекція школи та вчителі щиро вдячні за досвід   та тепло, з яким  зустріли господарі  Кам᾿янської школи.

Вчителі впевнені, що християнська етика дуже важлива і потрібна. Тільки потрібно її творити такою, щоб вона відображала етично-християнські принципи, а конфесійні особливості були розмежовані.

Духовно-моральні цінності мають формуватися і в сім’ї, і в школі  через приклад, спілкування,  добрі справи, благодійність. Таке виховання даватиме плоди – молодих людей зі сформованим християнським світоглядом, відповідальних, успішних, щасливих, патріотів рідної землі.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (28.02.2019)
Переглядів: 485 | Рейтинг: 5.0/1