Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності в Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місячник з охорони праці

та безпеки життєдіяльності в Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою створення належних умов праці, навчання, відпочинку, вивчення та використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, мобілізації всіх працюючих на попередження травматизму та загибелі дітей, дорослих при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій   в школі з 18 квітня по 22 травня 2016 року  пройшов місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності. В ході підготовки затверджено  план заходів щодо проведення в школі місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності. 28 квітня відзначено, як Всесвітній  день  охорони праці, який пройшов  під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Згідно плану заходів  у школі під час місячника:

-  здійснено перевірку нормативних документів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;

-  здійснено перевірку посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці;

- здійснено перевірку журналів реєстрації інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- здійснено перевірку виконання положень розділу з охорони праці у колективному договорі;

- проведено моніторинг стану приміщень будівлі школи та пришкільної території, відповідності приміщень вимогам гігієни навчання та праці;

- здійснено перевірку своєчасності проходження медичних оглядів працівниками школи та учнями;

- проведено перевірку справності електрообладнання та наявності на ньому знаків безпеки;

- проведено перевірку наявності інструкцій з пожежної безпеки, укомплектованості засобами пожежогасіння;

- проведено класні батьківські збори, на яких розглядалися питання запобігання травматизму серед дітей;

- проведено практичні тренінги з евакуації дітей та працівників з приміщень школи;

- відпрацювано практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим. ( медична сестра Степанова В.В.)

-  проведено показові уроки з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму в позаурочний час. (вчитель основ здоровя )

•  проведено  конкурси, вікторини на знання правил безпеки життєдіяльності та правильного поводження в різних надзвичайних ситуаціях.  (вчитель ОЗ, медична сестра )
  • приведено  в належний стан бігові доріжки, футбольні, волейбольні та       баскетбольні поля з метою попередження травмувань дітей.  (вчителі фізичної культури)
  • проведено  виставку засобів індивідуального захисту, спецодягу з питань охорони праці  в день ЦЗ . (вчитель ОЗ, медична сестра )