Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер - 2016"

З 6 по 8 листопада у Молодійській  школі відбувся Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер - 2016".

Конкурс проводиться з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Нестандартні завдання з інформатики у ігровій формі та графічні головоломки для допитливих не можуть залишити дітей байдужими. В конкурсі взяли участь 63  учні 2-11-х класів. Усі завдання виконувались за допомогою комп'ютера та розвивали логічне мислення учнів.

Більшість дітей з нетерпінням буде чекати наступного року для виконання цікавих завдань.

Бажаємо перемоги та терпіння в очікуванні результатів конкурсу!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.11.2016)
Переглядів: 452 | Рейтинг: 5.0/1