«Молодійська шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя!»

Людина, для якої книжка уже в дитинстві

стала такою необхідною, як скрипка для

музиканта, як пензель для художника,

ніколи не відчує себе обділеною,

збіднілою, спустошеною.

В. О. Сухомлинський

Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою, тому важливо, щоб вона стала центром збереження здоров’я та осередком формування здоров’язберігаючої компетентності учнів.

З 01 по 31жовтня у школі проводився місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

За цей час у школі було проведено чимало цікавих та змістовних заходів, які були спрямовані на популяризацію дитячого читання, розвиток творчого та інтелектуального потенціалу дітей.

Виставка книг «Здорова людина – здорове суспільство», правовий лекторій «Боротьба зі шкідливими звичками», круглий стіл «Щоб вижити, світ повинен встановити здоровий спосіб життя!», конкурс малюнків та плакатів «Я обираю здоров’я», конкурс – вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя», бібліотечні уроки та ін. заходи сприяли активній участі учнів у проведенні місячника, є підтвердженням того, що шкільна бібліотека - інформаційно-культурний центр навчального закладу, стратегічний партнер освіти.

Як підсумок місячника, стало нагородження учнів – переможців, на лінійці, що стало для них справжнім святом.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (17.11.2017)
Переглядів: 440 | Рейтинг: 5.0/1