Перемоги Молодійської зірочки на олімпійському шляху

Винятковість та талант Анастасії КУЦАК. Перемоги Молодійської зірочки на олімпійському шляху.

«Немає перешкод, які б не можна було

подолати з впертістю та вірою у свої сили»

Елеанора Рузвельт

Із року в рік учениця 10-Б класу Анастасія КУЦАК продовжує дивувати своїми успіхами в олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, здобуваючи призові місця і підтверджуючи свою виняткову талановитість та наполегливість. Надзвичайно вражає уміння Насті  не лише максимально сконцентруватися, відчути проблему, постановку задачі, а також і майстерність продемонструвати шляхи вирішення.

Анастасія не просто талановита і обдарована, вона справжній феномен, гордість Молодійського ліцею! Радують щорічні досягнення учениці у  Всеукраїнських предметних олімпіадах  районного та обласного рівня з біології, хімії, зарубіжної літератури, української мови та літератури, англійської мови, а цього року  –  ІІІ місце на ІV Всеукраїнському етапі олімпіади з біології, який проходив у місті Львові. Кожен успіх Насті –  це як нова зірка, що засяє на небосхилі знань, освітлюючи шлях до нових досягнень та відкриттів. Вона – справжня перлинка серед однокласників, втілюючи в собі не лише знання, а й яскравий приклад для наслідування.

Титанічна щоденна  праця учительки біології та хімії Олени КУЦАК,  справжньої майстрині на педагогічній ниві, заслуговує на велику подяку та визнання. Адже, саме професіоналізм  у роботі, бездоганне знання предмета сприяло успіху її учениці  на Всеукраїнському рівні.

Окрема вдячність за енергію та зусилля, вкладені у розвиток переможниці,  учителям ліцею: Анжелі ГАНЗІЙ ( зарубіжна література), Ользі ШАТЬКО (українська мова та література), Любові  МЕЛЬНИЧУК (англійська мова). Ваша відданість та підтримка є надзвичайно цінною. Ваша копітка робота допомогла  розкрити, розвинути та зміцнити сильні сторони Анастасії.

Безмежно вдячні БОГУ за благословення, які ВІН надає Анастасії, а також вдячність батькам, які є невичерпним джерелом підтримки та мудрості у її житті та навчанні!

Перемоги  Анастасії КУЦАК на олімпіадах свідчать про те, що дівчина відзначається не лише академічними досягненнями, а й володіє неймовірною силою волі та великим потенціалом для досягнення великих вершин у майбутньому.  Бажаємо Анастасії та Олені Аврелівні,  як успішному тандемові, подальшого взаєморозуміння, співпраці та вдячності. Нехай ваша подальша подорож у світ знань буде ще більш надихаючою та плідною.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (13.04.2024)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 5.0/1