На старті стратегічних змін у системі освіти

Стартує 2018/2019 навчальний рік. Серед основних питань, які розглядалися на засіданні педагогічної ради, були:

• підбиття підсумків роботи школи  за 2017/2018 навчальний рік;
  • визначення основних  напрямів роботи  закладу у 2018/2019 навчальному році.
  • запровадження Концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища.

2018 рік – рік  реалізації Концепції «Нова українська школа». Сьогодні перед педагогами  постає питання: «Як забезпечити сучасну якісну освіту для успішності людини упродовж всього її життя?». Нове освітнє законодавство орієнтується саме на цей запит сучасного суспільства.

Стратегічним завданням діяльності закладу визначено: надання якісних освітніх послуг, вболівання про майбутнє покоління, створення комфортних умов для розвитку дітей, співпрацю з органами місцевого самоврядування та громадою у вирішенні ключових питань розвитку освіти.

Педагогами школи  упродовж року проведено змістовну, організаційну та практичну роботу щодо впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

За активної підтримки держави, органів місцевої влади, місцевого самоврядування та батьківської громадськості створено новий освітній простір: сучасний дизайн, нове навчальне обладнання, сучасні програмні та технічні засоби навчання: плазми, ноутбуки, копіювальна техніка.

Першокласників чекають приємні зміни: компетентнісне навчання через ігрову діяльність, менша кількість предметів, формальне оцінювання, нове освітнє середовище, рухливі перерви, ранкові зустрічі.

Учителі-початківці нашого  закладу готові до змін в освітньому середовищі, стати ключовими провідниками змін, забезпечити отримання якісно нової початкової освіти, якої від освітян чекає держава, суспільство, кожна родина.  Ми маємо разом створювати нову українську школу та новий освітній простір для наших дітей – майбутніх творців успішної незалежної держави.

Також, цього року весь світ святкує 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, українського педагога, який прославив нашу державу. Таке рішення затвердила 39-та сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО «Про відзначення у 2018 році на рівні ЮНЕСКО 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського». Педагоги школи запрошують усіх бажаючих на конференцію, яка проходитиме в актовій залі у вересні місяці з нагоди 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського, українського педагога, ідеї якого і нині є актуальними в освітньому процесі.

Профспілкові збори первинної профспілкової організації Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кожний крок спільних дій спрямований на взаєморозуміння та виважений компроміс, на утвердження пріоритетності галузі освіти та визнання освітянина, як особистості, що безпосередньо впливає на виховання, навчання, підготовку до життя і праці молодих громадян України. З цією метою проведено профспілкові збори первинної профспілкової організації Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (03.09.2018)
Переглядів: 570 | Рейтинг: 5.0/2