Навчання вчителів 1-х кл. (НУШ) на базі Молодійської ЗОШ І-ІІІ ст.

Навчання учителів 1-х класів (НУШ)

на базі Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів

На базі Молодійської школи  26 березня розпочала роботу ІІ сесія навчання учителів майбутніх перших класів Глибоцького та Герцаївського районів. Навчання відбувалось одночасно у трьох групах. Вчителі працювали за темами:       « Молодший школяр – здобувач початкової освіти. Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Вплив навчання на емоційний стан і поведінку школяра»,  «Діяльнісний підхід у навчанні. Пізнавальна діяльність як основа розвитку особистості молодшого школяра»,   «Успішний школяр в умовах інноваційної школи. Розвязання педагогічних ситуацій –  наука і мистецтво. Роль учителя у формуванні психологічно-безпечного середовища».

Для всіх учасників навчання є корисним, адже отримані

практичні навички будуть використані учителями у подальшій роботі. Мета кожного тренера - навчити учителів використовувати нові підходи до навчання,  дати  якісну модель створення класів, обладнаних відповідною технікою. Навчання триває.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (26.03.2018)
Переглядів: 424 | Рейтинг: 0.0/0