Нехай Шевченкове слово об ̓єднає нас!

Тарас Григорович Шевченко….Його безсмертне ім ̓я і неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу,в його мріях і сподіваннях,пробуджуючи щирі і благородні почуття.

Щороку в нашій школі проводяться Шевченківські дні.І цього року ми вшанували Великого Кобзаря.

Були проведені тематичні уроки на тему: «Шевченкове слово і досі живе»,на яких учні аналізували твори Тараса Шевченка.На великих перервах були проведені віртуальні екскурсії: «Шевченковими стежками»,де учні глибше ознайомились із життєвим та творчим шляхом поета. «Ми пам’ятаємо твій заповіт,Тарасе»,де було показано наше сьогодення,що перегукується із мотивами Кобзаря:боротьбу за незалежність,за краще майбутнє України-неньки.

У 9-А класі було проведено усний журнал: «Слово вічне,слово невмируще,щире слово Кобзаря»,на якому учні згадували найцікавіші епізоди із життя поета,декламували вірші,а також заспівали кілька пісень на слова Кобзаря.

Був проведений конкурс читців поезій Шевченка між 6-ми та 5-ми  класами,де діти показали артистичність у декламуванні віршів поета,знання його життєвого та творчого шляху.У 4-му класі проведено дитячий літературний ранок,на якому вчитель ознайомив дітей із творчістю Т.Шевченка.Учні розігрували сценки з його дитинства,були активні та зацікавлені поетом.

У шкільній бібліотеці була проведена літературно-музична композиція, присвячена світлій пам’яті Тараса Григоровича Шевченка - геніального поета.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (14.03.2018)
Переглядів: 427 | Рейтинг: 5.0/1