НЕЗГАСИМИЙ ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ

8-9 травня – День пам’яті та примирення, День Перемоги відзначено у Молодії під гаслом «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», «Ніхто не забутий, ніщо не забуто…».

У цей славетний день ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя за рідну землю, за свободу прийдешніх поколінь, за мир і спокій на всій землі.

Традиційно, біля пам’ятника загиблим воїнам, ми проводимо мітинг. На урочистості з нагоди Великої Перемоги запрошені воїни-афганці, учасники АТО та єдиний ветеран Великої Вітчизняної війни – Флюндра Степан Васильович.

Пам’ять про мужність та звитягу воїнів-визволителів рідної Батьківщини залишається в серці кожного українця – відзначили у своєму виступі гості свята – Придій Георгій Васильович, голова РДА та Панчук Петро Володимирович, голова районної ради. Священнослужителі місцевої церкви провели панахиду за загиблими.

Велич народного подвигу ніколи не піде у забуття. 71 рік поспіль людство низько схиляє голови перед тими, хто поклав своє життя заради осяяної сонцем Перемоги!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (11.05.2016)
Переглядів: 542 | Рейтинг: 5.0/1