Новорічне свято 2018.

Усі ми – й дорослі, й діти з нетерпінням очікували Нового року!

Традиційно, в нашій школі пройшли новорічні свята. Ошатна актова зала, красуня-ялинка, гарний настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.

І от 28 грудня відбувся  новорічний ранок у 2 – А класі. Діти разом з Дідусем Морозом та Снігурочкою співали, танцювали, декламували вірші.

Учні 5-Б класу підготували захоплюючу виставу: "Новорічні пригоди Червоної Шапочки", яка була наповнена пригодами, емоціями і переживаннями.

Під час виступу 5-А класу учні потрапили у зимовий ліс, зустрілися з казковими бабусями, танцювали, веселились.

Школярі 6-х класів мали можливість грати улюблені ролі, здивували всіх своєю енергійністю, веселили піснями і танцями,  а  жарти , що лунали зі сцени не залишили байдужими жодного глядача.

Нехай прийдешній рік виправдає всі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут. Нехай у всіх домівках буде мир, взаєморозуміння і любов. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (29.12.2017)
Переглядів: 429 | Рейтинг: 5.0/1