Новорічні свята!!!

У процесі виховних заходів необхідно створити умови для формування в школярів почуття причетності до життєдіяльності школи,формувати досвід колективної діяльності; культуру спілкування;  стимулювання  до активної участі  в шкільних заходах.

Учнівське самоврядування  в Молодійській ЗОШ І – ІІІ ступенів – це спосіб організації життя учнівського колективу, воно дозволяє учням відчути себе господарями в школі, класі, розвиває навички організаторської роботи в управлінні справами колективу.

Для проведення традиційних свят Шкільний Парламент на своєму засіданні приймає рішення та розподіл доручень для організації та забезпечення порядку під час свят.

До новорічних свят , а саме «Новорічні ранки» та «Бал - Маскарад» було прийнято рішення  :

·        Обрання  Діда Мороза та Снігуроньки  - учні 11-х класів;

·        Для оформлення актової  зали  та класних кімнат  учнями школи  проводився збір  та виготовлення ялинкових прикрас;

·         Оформлення актової  зали  доручено учням 9 – а класу;

·        Музичний  супровід – 10 клас;

·        Пости чергування – 9 –б клас;

·        Члени гуртка « Культура мови і спілкування»  підготували загальне  літературно - музичне привітання, перед виступом Діда Мороза та Снігуроньки.

Усі класні керівники допомагали своїм вихованцям готувати сценки, пісні, стіннівки.

Новорічне святкування продовжувалося традиційним тижнем «Щедрівок та колядок» -  (12.01 – 17.01.2014 р.). Мета тижня: ознайомити учнів з народними звичаями, пов’язаних з колядками  та щедрівками; вивчення нових, невідомих колядок та щедрівок; розвивати почуття національного самоусвідомлення, пізнавальний інтерес; виховувати почуття необхідності наслідувати звичаї народу, що виникли в найдавніші часи; сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, бажання берегти свою національну культуру.

Ми дуже вдячні батькам,  які не залишилися байдужими й зробили усе можливе для того, щоб принести таку довгоочікувану радість дітям.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (05.02.2014)
Переглядів: 995 | Рейтинг: 5.0/1