НУ-МО, ДІВЧАТА!

В школі пройшла конкурсно-розважальна програма «Ну - мо, дівчата!»

за участі  двох  команд – «Non - Stop»-  дівчат 10-го класу та «Динаміт» -

11- их класів.

Метою  заходу було  виховувати глибокі почуття любові до традицій українського народу; сприяти розвитку творчих здібностей дітей, бажанню відродити нашу національну культуру; виховувати почуття колективізму, дружелюбності,  відродження жіночності.

Наші дівчата продемонстрували усі свої таланти і вміння. За їх успіхами стежили шановне журі – Мандрик М.С., Сідор О.Г., головою   журі  була     ЗВР  Мандрек О.Г. , а також багато вболівальників команд.

Учасниці конкурсно-розважальної програми  показали свою красу, розум, кмітливість, винахідливість і майстерність під час виконання дванадцяти  цікавих конкурсів - «Візитка», «Жіночий автомат», «Сервірування святкового столу до обіду», « Апетитний », «Знай ,умій, використовуй», «Краватка»,  «Відгадай пісню», «Пантоміма», «Прес», «Кенгуру», творчий конкурс «Юна поетеса», домашнє завдання  - «Між нами,дівчатами!»

Команди йшли нога  в  ногу, але досвід переміг.

Вітаємо команду «Динаміт», а «Non - Stop»  дякуємо за належну гру. Змагання пройшли у творчій атмосфері .

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (04.03.2014)
Переглядів: 687 | Рейтинг: 5.0/2