Ну-мо, хлопці!

Одним з найважливіших завдань виховної роботи є формування фізичного, психічного, духовного здоров’я дітей.  Головною метою спортивно-оздоровчої роботи в Молодійській школі є виховання особистості, яка свідомо підтримує здоровий спосіб життя, при цьому ми намагаємось створювати середовище, у якому учням вигідно вести здоровий, активний спосіб життя. І в цьому нам допомагають спортивно-оздоровчі заходи, які в школі проходять щомісяця, але грудень – найочікуваніший.

Найприємнішим сюрпризом для учнів 10-11 класів стало  те, що спортивно-розважальний вечір до Дня Збройних Сил України, який проводився у нашій школі 4 грудня, відбувся між командами 10-11 класів: «Торнадо» та «Грифон».  Змагання було цікаве тим, що конкурси були різноманітними та цікавими, де юнаки мали можливість помірятися силами, уміннями, спритністю, винахідливістю та кмітливістю.

Починаючи з виходу команд і під час самих конкурсів: «Стрій та стройова пісня», «Романтичний художник», «Піднімання гирі», «Перетягування канату» «Домашнє завдання» та ін.  перемога переходила від однієї команди до іншої і супроводжувалась гучними вигуками вболівальників.  Нарешті, підведення підсумків: мінлива тиша змінилася радістю і задоволенням – у складній боротьбі перемогла команда «Торнадо». Учасники відверто і щиро раділи, адже перемагати завжди приємно. Всі аплодували їм.

Заступник директора з виховної роботи Мандрек О.Г. похвалила переможців і з гордістю відмітила, що формування кращих рис, притаманних нашому народові – патріотизм, кмітливість, мужність у «козаків» нашої школи є. Побажала всім учасникам так тримати!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (15.12.2015)
Переглядів: 535 | Рейтинг: 5.0/4