«Ну-мо, хлопці!»

В День Захисника Вітчизни   в Молодійській ЗОШ відбувся традиційний конкурс «Ну-мо  хлопці!»

Чоловік – це все ж таки опора, міцна стіна за якою хочеться сховатися жінці. Це їх природа – проявляти свою силу.

Команди «Омега» десятикласників та одиннацятого класу «Сокіл» виявились відповідальними, сміливимими та самостійними.

В конкурсі «З піснею, кроком руш!» команди демонстрували   вміння шикуватися, крокувати та виконувати команди капітанів.

«Життя солодке» - дав надію на солодкий смак сімейного життя.

«Сонечко» показав, вміння  втамувати спрагу коханих, а конкурс «Темна ніч»  продемонстрував, що відключення світла не є перешкодою приготувати смачну вечерю.

Для перемоги потрібно було домовитися командам в конкурсі  «Пізанська вежа» і команді «Омега» це вдалося.

Силу і витривалість команд визначали  в конкурсах  «Чапля»,  « Сила на силу», «Землетрус», а в  конкурсі  «Капітанів»,  «Десант своїх не кидає» дівчата  відчули опору і справжній захист.

Домашнє завдання на тему «Кожен юнак може стати солдатом»

дало можливість  оцінити оригінальність, культуру мовлення, кмітливість конкурсантів.

Вболівальники та глядачі дружньо та гучно підтримували свої команди.

Перемогу святкувала команда«Омега».

Кожний турнір  загартовує,  виховує рішучість та формує витримку,терпіння, пропагує здоровий та активний спосіб життя.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (12.12.2014)
Переглядів: 627 | Рейтинг: 5.0/3