Обери професію своєї мрії

Всеукраїнський онлайн урок «Обери професію своєї мрії»
    Сьогодні учні нашої школи взяли участь у перегляді онлайн уроку для учнів 7-11 класів з профорієнтації в рамках проєкту «Обери професію своєї мрії».
Мета проєкту – сприяти учням старших класів ЗЗСО свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати професію своєї мрії.
    У рамках уроку відомі українці поділилися історіями свого успіху: Євген Клопотенко (шеф-кухар), Жан Беленюк (народний депутат, олімпійський чемпіон), Альона Альона (реп-співачка). Ганна Резніченко, провідна кар’єрна радниця провела майстер-клас «Як визначити професію своєї мрії».
   Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.
    Після перегляду уроку психологічна служба провела з учнями обговорення та надали рекомендації для успішного вибору професії. А також ознайомили учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (12.10.2021)
Переглядів: 351 | Рейтинг: 0.0/0