Олімпійський день у Молодійській школі

З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету, з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя, 13травня 2016 року у школі  відбувся Олімпійський день. У межах цього дня проведено спортивне свято «Майбутні олімпійці», виховні години в початкових класах  «Я здоров′я збережу, сам собі допоможу» та Веселі старти.  Директор школи Сарафінчан Ф.В. привітала учнів зі святом, акцентувавши увагу на тому, що  олімпійська освіта – перш за все освітній процес, тому вона виконує навчальні, виховні та оздоровчі завдання. На святі були присутні: керівник Чернівецького відділення Олімпійської Академії  України  Ячнюк  Юрій  Борисович  та майстер спорту СРСР  з  легкої атлетики, бронзовий призер кубку України з бар’єрного бігу  Ячнюк  Ірина Омельянівна. Учні  поширили  знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в ХІХ ст. Отримали знання щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор, олімпійський вогонь. На згадку про зустріч гості подарували школі книгу «Олімпійські ігри».

Олімпізм є життєвою філософією, що звеличує та об’єднує в гармонійне ціле якості тіла, волі й розуму. Поєднуючи спорт з культурою та освітою, олімпізм прагне створити такий спосіб життя, який базувався б на радощах, здобутих через зусилля, освітніх цінностях доброго прикладу та повазі універсальних етичних принципів.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (17.05.2016)
Переглядів: 760 | Рейтинг: 5.0/2