Онлайн-засідання педагогічної ради

Сьогодні, 24 грудня 2020 року, відповідно до плану роботи Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2020/2021 н.р. відбулося онлайн-засідання педагогічної ради.
Порядок денний:

• Про організацію освітнього процесу у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 24 січня 2021 року з урахуванням вимог Санітарного регламенту.
  • Про виконання плану проходження курсів підвищення кваліфікації у 2020 році, визнання результатів та затвердження плану проходження курсової перепідготовки на 2021 рік.

Голова педагогічної ради Ф.В.Сарафінчан  звернула увагу учасників педради на характерні особливості завершення  І семестру 2020/2021 н.р.  в умовах дистанційного навчання. Розглядалося питання роботи школи  у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 24 січня 2021 року, з дотриманням  рекомендацій Департаменту освіти Чернівецької ОДА.

О.В. Круліковська, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, запропонувала затвердити сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників із зазначенням відповідної кількості отриманих академічних годин. Також рішенням педради затверджено перспективний план курсової перепідготовки на 2021 рік.

Упродовж роботи педагогічної ради панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням до ефективної співпраці в онлайн-форматі.

Дякуємо всім учасникам педагогічної ради, що долучилися до засідання в режимі онлайн!
З повагою адміністрація школи!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (24.12.2020)
Переглядів: 321 | Рейтинг: 0.0/0