Осінній вернісаж 2015

«…Я в казку двері прочинила,

А всюди золото лежить.

Це Осінь жовта, світла, мила

До мене казкою летить…»

Традиційно, в пору золотої осені, в нашій школі проходить виставка-конкурс композицій з природного матеріалу.

От і сьогодні, 7 жовтня, проходить свято «Осінній вернісаж», в якому взяли участь учні 5-11 класів.

Діти, як ті бджоли метушилися у своїх класах разом із класними керівниками і на розсуд глядачів і журі представили осінні композиції. Готуючи іх, проявили неабияку творчість, фантазію, естетичний смак, вміння добирати і поєднувати кольори.

Назви були найрізноманітніші: «Весела ферма», «Мрії Асоль», «Шкільний автобус майбутнього», «Квітни, наша, люба Україно!», «Лелеча домівка», «У гостях у Шевченка» та інші…

Виставковий-конкурс оцінювало компетентне журі. Переможці були нагороджені дипломами та солодкими призами

І-місце розділили між собою учні 7-А та 9-А класів;

ІІ-місце зайняли роботи учнів 7-Б класу;

На третьому місці композиції учнів 9-Б класу.

За окремі композиції нагородили:

«Чарівні троянди» - 9-Б;

«Баба Яга, кукурудзяна нога» - 5-А клас;

Свято осені сприяло кращому пізнанню природи, формуванню естетичних навичок. Надихнуло на гарний піднесений настрій зігріло всіх теплими промінцями дитячих сердець.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (20.10.2015)
Переглядів: 632 | Рейтинг: 5.0/1