«П’ЯТИКЛАСНИЦІ – ГОСПОДАРОЧКИ»

Дитячі очі - чисті й щирі,

Хай не торкнеться їх журба.

Живіть,  дівчатка,

в щасті й мирі,

Хай квітне сонечком душа!

Нехай не зникне віра

в казки й чудеса,

Хай будуть з вами завжди

любов і краса

Як  буде   краса  -  світ

врятованим буде,

До світла, до знань

будуть  йти усі люди.

Поглиблювати знання учнів з трудового навчання,  залучити учнів до пошукової роботи; розвивати естетичні смаки, позитивне ставлення учнів одне до одного, почуття колективізму, відповідальності, працелюбність, наполегливість у досягненні мети; допомагати школярам розкрити творчі здібності й розвивати їх – мета свята «П’ятикласниці – господарочки».

Заохочувати дівчат займати активну позицію в житті; розвивати комунікабельність, творчість; виховувати та збагачувати духовні  традиції, любов до прекрасного, до батьків – завдання заходу.

Вчити поважати історію і традиції свого народу; виховувати в дитячій душі доброту, людяність, співчуття, милосердя; виховувати у дітей почуття любові, вдячності та поваги до бабусі, матері, сестрички, подруги, бажання їм допомагати, приносити радість оточуючим; розвивати зв’язне мовлення учнів, їх творчі та артистичні здібності; збагачувати словниковий запас; учити виразно інтонувати твори; виховувати естетичний смак, навички морально-етичної поведінки  - завдання педагогів школи.

Дівчата показали своє вміння  й  майстерність, отримані на уроках обслуговуючої праці, розвивали творчу самостійність при виконанні завдань - конкурсів. Сподіваємося, що юні господарочки, красуні-україночки прославлять на весь світ наші національні і культурні традиції, ніжну красу української берегині.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (18.05.2016)
Переглядів: 499 | Рейтинг: 5.0/2