Педагогічна рада у Молодійській школі

26 березня  на  засіданні педагогічної ради  Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів розглядалися питання:

1. Традиційні та інноваційні технології на сучасному уроці. Стан викладання математики.
  2. Ефективність та результативність впровадження поглибленого вивчення предметів.
  3. Про підвищення якості роботи педагогічного колективу  щодо профілактики травматизму серед учнів.
  4. Творчі звіти вчителів, що атестуються.

Відповідно до річного плану роботи школи, перспективного контролю за станом викладання навчальних дисциплін в закладі, адміністрацією школи впродовж лютого-березня 2013/2014 н.р. вивчався стан викладання математики. Підводячи підсумки контролю, з аналітичною доповіддю виступила директор школи  Сарафінчан Ф.В.  В рамках вивчення даного питання проведено дослідження якості навчальних досягнень учнів 5-11-х класів за останні роки (за результатами контрольних замірів з математики). Основна увага акцентувалася на дотриманні педагогами математики та початкової школи обсягу навчальних програм та рівня навчальних досягнень учнів. В ході перевірки вивчалася також робота вчителів з ведення шкільної документації (класні журнали, календарно-тематичні та щоденні плани, робочі зошити та зошити для контрольних робіт). Проведено аналіз участі учнів в позакласній роботі , зокрема в олімпіадах , а також якість підготовки випускників до ЗНО. Підвищення якісних показників та результати перевірки показали, що вчителі математики: Круліковська О.В., Мандрек О.Г., Горобець О.К., Кузменюк Р.М. мають належну професійну підготовку, якісно володіють методикою викладання математики. З метою підвищення якості викладання предмету, вироблено рекомендації.

Сучасний урок: який він? Члени педагогічного колективу дійшли спільної думки, що  традиційні форми та методи потрібно використовувати з інноваційними технологіями.

Про ефективність впровадження класів з поглибленим вивченням предметів доповіла заступник директора з НВР Круліковська О.В., яка дала детальну характеристику особливостям  організації  допрофільного навчання. До виступу активно долучилися вчителі школи, які викладають в класах з поглибленим вивченням предметів: Глевко В.М. (історія України),

Куцак О.А. (біологія), Мандрик Д.В. та Гречак О.М. (географія),

Громик І.М. (українська мова). Учні таких класів успішно засвоюють навчальні програми, беруть активну участь у предметних олімпіадах, написанні пошуково- дослідницьких робіт, проектів, які мають продовження у  районних, обласних та Всеураїнських конкурсах.

Допрофільне самовизначення учнів – це веління часу, шлях до саморозвитку та самопізнання. Саме у 8-9-х класах слова «хочу», «можу», «треба» набувають для школяра вирішального  значення у формуванні його особистості .

Скаловська С.С. доповіла,  що питання про підвищення якості роботи педагогічного колективу щодо профілактики травматизму, було завжди під контролем у адміністрації школи.

У школі створено умови для формування  здоров’язберігаючого  освітнього простору, в якому педагоги та батьки узгоджено вирішують завдання, пов’язані зі збереженням здоров’я дітей.

Протягом 2013/2014 навчального  року випадків дитячого травматизму в школі не зафіксовано. Це свідчить про якісну превентивну роботу  педагогічного колективу з учнями та батьками.

Творчий вчитель – це діамант, який осяває душу всіма гранями свого педагогічного дару,  який плекає дитину на засадах добра, толерантності, формуючи інтелектуальну еліту суспільства. Але, щоб стати «діамантом», потрібна наполеглива, систематична праця. У кожного педагога формується власний стиль роботи. В цьому вчителі школи мали можливість переконатися під час творчого звіту вчителів, що атестуються: Куцак О.А., Кукульняк О.М., Факас В.В., Радової О.І., Скаловської С.С., Іванеску Т.К., Балан І.Г.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.03.2014)
Переглядів: 815 | Рейтинг: 5.0/1