ПИСАНКА ВЛАСНОРОУЧ

«За тиждень — Великдень, уже недалеко червоне яєчко!». Та щоб до великодніх свят як слід підготуватися потрібно вміти це яєчко зробити.

Тож учні 2 – А класу разом із класним керівником Кукульняк Оксаною Михайлівною майстерно показали як оформити великодні яйця у техніці де-купаж. «Це наша найулюбленіша техніка. Тому що немає ніяких хімічних добавок і яйця можна з безпечністю їсти», - зазначили другокласники. Крім цього дітки розповідали, що не раз вдома та в школі пробувала робити писанки з крупою, бісером, розмальовувати воском, але де-купаж у пріоритеті.

Насамкінець всі дружньо оформили свої творіння у композицію і разом сфотографувалися.

Діти пообіцяли обов’язково покласти до пасхального кошика власноруч зроблені писанки.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (03.04.2018)
Переглядів: 441 | Рейтинг: 5.0/1