Пишаємося нашими захисниками

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, українська армія є визначальним чинником збереження незалежності, цілісності та недоторканості нашої держави.

Нині на наших захисників покладена велика відповідальність – відвернення зовнішньої загрози, що нависла над нашою країною, відсіч збройної агресії, забезпечення національної безпеки. Серед захисників є і випускники нашої школи, якими ми пишаємося. Адже завдяки їм ми безпечно зустрічаємо світанки і дякуємо Богові за прожиті мирні дні.

Дорогі захисники! Ми віримо в вас та висловлюємо щиру вдячність за те, що вдень і вночі ви охороняєте спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Ви є взірцем патріотизму, відваги та мужності.

Бажаємо вам успіхів у вдосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави. Надійного родинного тилу вам, богатирського здоров’я, звершення всіх мрій та найголовніше – скорішого закінчення військового протистояння. Повертайтеся додому живими і здоровими! На вас чекають вдома, за вас молиться вся Україна! Нехай Матір

Божа вас охороняє!

Ми обов’язково переможемо!

Слава нашим захисникам і захисницям!

Слава Україні!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (03.08.2022)
Переглядів: 271 | Рейтинг: 0.0/0