Подорож до країни Барвінкової

29 листопада у Молодійській  школі I-III ст. відбулося свято «Подорож до країни Барвінкової». Воно є традиційним, тому діти з нетерпінням чекають на нього. Учні початкової школи – це жителі Барвінкової країни, яка має свої закони та правила. Сьогодні учні 4-х класів мали змогу запросити учнів 1-х класів до цієї веселої країни. Барвінчата навчаються поважати старших,любити рідний край, берегти природу, бути хорошими друзями. Але перш ніж стати повноправними жителями, їм потрібно вивчити правила. У житті кожного школяра, крім буднів, повинні бути ще й свята. Спільний виступ згуртовує дітей. Та найголовніше, що під час свята можна показати свої таланти та вміння, відчути радість, захоплення, спробувати щось нове.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (29.11.2021)
Переглядів: 252 | Рейтинг: 0.0/0