Подвигу жити у віках!!!

«… Уклін вам, ветерани, до землі

За щастя жити, мріяти, рости

У мирі й злагоді, в любові і теплі

І пишним цвітом на землі цвісти…»

Чим далі в історію відходять грізні роки війни, тим глибше й повніше розкривається героїчна сторінка в житті українського народу, який пережив фашистську окупацію та вів непримиренну боротьбу за своє визволення.

29 Березня 2014 року Буковинська громада відзначила 70-у річницю визволення Чернівців від німецько-фашистських загарбників.

На відзначення пам’ятної річниці в Молодійській школі відбулися зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни – Шкодою Марією Василівною та Флюндрою Степаном

Проведено уроки мужності: «Є така професія-захищати Батьківщину»,

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Оформлено фото-виставку на тему: «Ветерани ВВв села Молодія» та книжкову виставку «Шана Вам, Ветерани!».

Написані конкурсні твори з української мови: «Зорять з граніту вічні солдати, болями їхніми пам’ять жива».

Упорядковано та утримується в належному порядку пам’ятник загиблим воїнам односельцям.

Цінну інформацію отримали волонтери школи під час зустрічі з дітьми-війни: Фіалковською Флорією Степанівною та Сарафінчан Аглаєю Миколаївною.

Вічно житиме у віках пам’ять про подвиг Українського народу!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (03.04.2014)
Переглядів: 768 | Рейтинг: 5.0/2