Порожня зона, край мовчання …

26 квітня 1986 року о 01.23 сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС.

Жахлива аварія призвела до радіоактивного опромінення  величезної  кількості людей,  до забруднення води й довкілля. На території України утворилася так звана 30-кілометрова «зона відчуження», з якої терміново були відселені жителі задля порятунку їхніх  життів.

Сьогодні, 26 квітня, учні  нашої школи вшанували пам'ять загиблих на Чорнобильській АЕС. Зворушливим та болісним слідом для кожного учасника освітнього процесу були:  перегляд фільму «Лазуровий пил», усний журнал «Односельчани – герої Чорнобиля», виставка-спогад «Терновий вінець Чорнобиля».  Ознайомлення із тематичною полицею «Чорнобиль: загублений світ» стало підсумком Міжнародного Дня памяті Чорнобиля.

Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Урятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (26.04.2019)
Переглядів: 410 | Рейтинг: 5.0/1