Посвята в "Барвінчата"

Чи знаєш ти, що є «Країна Барвінкова»? Це для барвінчат веселощів край: свята, дні народження та фестивалі, сюрпризи, яких усі так довго чекали. Саме такими словами у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалося традиційне свято для учнів 1–4 класів «Посвята в барвінчата».
    «Країна Барвінкова» — це чудова країна дружби, радості, добра. У ній діти вміють добре навчатися, гратися, дружити, співати й танцювати, веселитись. Основною метою організації є захист прав та інтересів своїх членів, створення умов для розвитку здібностей підростаючого покоління.
  Барвінок — блакитна квітка, яка росте в різних куточках України, маленька і непримітна, але завжди свіжа і зелена, навіть під снігом, тому і стала символом вічного життя, міцного кохання та дружби. Барвінковий край — так називають нашу Батьківщину.
   Саме завдяки цьому заходу — посвяті в Барвінчата — ми доносимо до дітей, що таке дружба та взаємодопомога, любов та повага до батьків, рідної мови, своєї Батьківщини. Потрібно бути вірними у дружбі, захищати слабких, бережливо ставитись до рідної природи. Поважати національні традиції України. Саме такі обіцянки давали першокласники на святі. Учням першого класу було вручено емблеми «Країни Барвінкової», а вони в свою чергу пообіцяли, що будуть мандрувати добрими стежинами, зростати мужніми, розумними, щоб школа та батьки ними лише пишалися. Нехай цей день стане початком добрих справ, поваги та гідної зміни підростаючого покоління на благо процвітання нашої школи, села, нашої держави.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (02.12.2019)
Переглядів: 339 | Рейтинг: 0.0/0