Позакласний виховний захід "Закони фізики"

"Гра, - це шлях дітей до пізнання світу,

в якому вони живуть, це іскра,

яка запалює вогник допитливості"

В.О.Сухомлинський

Позакласна робота з фізики — важлива складова частина навчально-виховного процесу школи. Вона відкриває широкі можливості як для прояву педагогічної творчої ініціативи вчителя, так і для реалізації різноманітної пізнавальної самодіяльності учнів.   Уміло й цікаво проведені позакласні заняття розширюють і вдосконалюють знання учнів, набуті в процесі навчання, підвищують їхній інтерес до предмету. Вони розвивають ініціативу учнів, вносять елементи дослідництва в їхню роботу, привчають до самостійної творчої праці.

27 лютого  між учнями 8 класів було проведено виховний захід «Закони фізики». Сформувалися дві команди: команда хлопців «Ерудит» і команда дівчат «Неон».  Метою заходу було поглибити і розширити знання учнів з фізики; розвивати пізнавальний інтерес до предмету,зацікавленість фізикою, фізичними явищами, творчу активність, допитливість, логічне мислення; почуття колективізму, відповідальності. Учасники  показали свої знання предмету та вміння працювати в команді.

Гра складалася з 7 конкурсів. Учні активно приймали участь в цих різноманітних, пізнавальних і веселих конкурсах. Хлопці з початку і до кінця змагань були лідерами та отримали перемогу. Це команда «Ерудит». Найактивнішими учасниками гри стали Бойчук Вадим, Гречак Віктор, Кришко Стефанія, Іфтодій Анастасія і Шатько Дмитро.

Багаторічний досвід педагогічної діяльності вчителя свідчить, що ігрові форми проведення  заходів з учнями завжди приносять справжнє творче задоволення. За своєю суттю, гра - це тренажер, на якому виробляються вміння і навички, розкривається творчий потенціал дитини, створюються умови для активного обміну знаннями.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.03.2019)
Переглядів: 428 | Рейтинг: 5.0/1