Приємні миттєвості перемог

Юні дослідники-історики протягом багатьох років, рік за роком, пишуть історію своєї маленької батьківщини села Молодія, приймають участь в різних Всеукраїнських конкурсах, де гідно представляють свої роботи, здобувають перемоги. Цю традицію продовжила учениця 9-Б класу Сарафінчан Надія Вікторівна, яка дослідила нові сторінки історії села. Надія прийняла участь у Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківшина – Україна» та презентувала науково-дослідницьку роботу «Євсевій Мандичевський: дитячі та юнацькі роки» (керівник Глевко В.М.). Вона виборола перемогу на районному рівні та І місце у заочному та очному  етапах на обласному рівні. Маємо гарні новини і з Києва, де дана пошуково-дослідницька робота здобула ІІІ місце.

Надя також є слухачкою Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, відділення історії, географії та правознавства. 16 лютого 2019 р. у місті Чернівці проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАНУМ, членів наукових товариств, об’єднань, де Надя  прийняла участь в секції «Історичне краєзнавство» із роботою «Свідчать діти війни» (керівник Глевко В. М.) і у скарбничку своїх досягнень додала ІІ місце.

Бажаємо юній дослідниці творчої наснаги та нових досягнень.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (11.03.2019)
Переглядів: 596 | Рейтинг: 5.0/1