Пришкільний літній мовний табір «Sunshine» в Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З 1 по 5 червня в Молодійській ЗОШ  І-ІІІ ст. працював літній мовний табір. Учні 3-х класів виявили бажання вдосконалити свої знання з англійської мови.

Робота в таборі проводилась за тематичними днями.

• Перший день - ДЕНЬ ЗАГОНУ. Відбулася святкова лінійка. Відкриття табору. З  учнями був проведений вступний інструктаж з техніки безпеки. Учні вивчили  девіз, речівку і пісню. Все це проходило на території школи.
  • Другий день - ДЕНЬ КАЗКИ . На базі кабінету англійської мови учні переглядали мультфільми  англійською мовою. Потім відбулася казкова вікторина, до якої діти ретельно підготувалися. Учасники табору малювали своїх улюблених героїв із  казок та мультфільмів  та потім презентували їх один одному.

• Третій день – ДЕНЬ СПОРТУ. В парку відпочинку с.Молодія  вчитель англійської мови Бабяк Я.І. провела бесіду про здоров’я «Healthy mind in a healthy body»,  після якої була гра-змагання «Fun stars». Спочатку учні поділилися на команди,придумали назви і девіз для своїх команд на англійській мові. Діти були  дуже активними і показали, що вони  у хорошій спортивній формі. Після чого, вчитель провів спортивну вікторину, в якій учні показали свої знання з іноземної мови, пригадували вивчені слова та фрази і граматичний матеріал.

• Четвертий день - ДЕНЬ ЗДОРОВЯ. Цей день учні літнього мовного табору провели на галявині у лісочку. Готували їжу на природі, збирали квіти і звичайно розвивали навички усного мовлення з англійської мови.

• П’ятий день –ЗАКРИТТЯ ТАБОРУ. Так само, як і в перший, вранці всі вони зібралися на урочисту лінійку, де підвели підсумки роботи. Відзначено було всіх учасників табору грамотами. Лінійка завершилася  флешмобом.
Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (17.06.2015)
Переглядів: 1579 | Рейтинг: 5.0/1