ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ 2023

Загальні збори колективу ЗЗСО з традиційним публічним звітом про діяльність Молодійського ліцею протягом 2022/2023 н.р.

Людяність, сердечність, чуйність – цей моральний імунітет

проти зла здобувається лише тоді, коли людина в ранньому дитинстві

пройшла школу доброти, школу справді людських стосунків.

Василь  Сухомлинський.

7 липня  2023 року традиційно  в приміщенні актової зали Молодійського ліцею  відбувся річний звіт керівника про роботу закладу протягом 2022/2023 навчального року. На звіті були присутні батьки, колеги, представники учнівського самоврядування ліцею,  громадськості мікрорайону.

Директорка ліцею Філіча САРАФІНЧАН  представила глибоку аналітичну доповідь про діяльність закладу за 2022/2023 н.р. Детально описала пророблену роботу щодо створення безпечного освітнього середовища,  створення  умов для надання якісної освіти, про психолого-педагогічний супровід освітнього процесу, управлінську діяльність закладу. Поділилася з присутніми нагальними проблемами, які потребують вирішення задля безпечного перебування та  успішного навчання дітей у новому навчальному році.

Заступник директора з НВР Олена Круліковська  зупинилась на здобутках педагогів у навчальній діяльності, у роботі з обдарованими учнями. Довела до відома присутніх результати моніторингу навчальних досягнень учнів у 2022/2023 навчальному році.

Адміністрація  ліцею вважає, що пріорітетними завданнями в майбутньому є:

• Виховання в учнів патріотизму, поваги, доброти , етичного ставлення до сім’ї, родини, людей.
  • Застосування новітніх освітніх технологій.
  • Модернізація матеріальної бази освітнього закладу.
  • Забезпечення соціального захисту учасників освітнього процесу, дотримання правил безпеки життєдіяльності, охорони здоров’я і життя дітей та підлітків, педагогічних працівників.
  • Підвищення якості навчальних досягнень учнів.
  • Покращення роботи учнівського самоврядування.

Україна більше року  переживає дуже складні часи. В умовах воєнного стану, освітяни - на своєму вчительському трудовому фронті. Сумлінна праця, відповідальне ставлення  до виконання посадових обов’язків також наближають омріяну ПЕРЕМОГУ.

На закінчення зборів директорка ліцею  побажала  колегам душевної наснаги, терпіння, впевненості у власних силах, любові до професії та успішних звершень творчих планів і задумів. Подякувала  всім педагогам, працівникам закладу та батькам за співпрацю та порозуміння.

ВІРИМО  В ЗСУ, ВІРИМО В НАШУ ПЕРЕМОГУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Доповідь можна почитати та переглянути світлини у вкладеннях.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.07.2023)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 0.0/0