Річний звіт про діяльність закладу

протягом 2019/2020 навального року

2019/2020 навчальний рік завершився дистанційно. Час підводити підсумки. Яким він був? Для наших першокласників – першим, тому незвичайним, роком нових зустрічей і знайомств, перших уроків і підручників. Для одинадцятикласників – це рік напруженої підготовки до ЗНО, рік вибору та прийняття вже дорослих рішень. Для більшості нашої шкільної спільноти рік був звичайним, черговим, але до 6 березня 2020 року. А далі розпочався час, який усіх нас з одного боку розділив, віддаливши дистанційно, а з іншого об`єднав, бо перед усіма постало питання – як жити, бути, навчатися і навчати далі. Кожен шукав свій вихід. І ми його шукали спільно – педагоги, батьки, учні. Ми не мріяли про карантини й дистанційні уроки… Організація дистанційного навчання — це нові можливості й гарний привід, щоб нарешті почати робити те, що давно потрібно було зробити. Дітям — навчитися здобувати знання самостійно. Учителям — використовувати технології дистанційного і змішаного навчання. А батькам — виявити бажання й віднайти час, аби допомогти своїм дітям налагодити процес самостійного навчання і тримати його на контролі.

Сьогодні, 28 серпня  відбулися загальні збори (конференція) колективу Молодійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де було заслухано звіт про діяльність закладу освіти у 2019/2020 навчальному році.

Даний захід вже став традиційним, адже проводиться щороку. У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, у останній момент, було прийнято спільне рішення проводити звітну конференцію он-лайн. Тому надзвичайно приємно, що "зібралися" всі делегати: члени Ради закладу, батьківський комітет школи (делеговані батьківськими комітетами 21 клас), педагоги школи,  представники учнівського самоврядування,  щоб почути чого досягла, які успіхи  має наша Молодійська школа за наслідками роботи у попередньому навчальному році.

Свої звіти, разом з виступом директора Філічи Вікторівни Сарафінчан, представляли заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Василівна Круліковська та з виховної роботи Оксана Григорівна Мандрек. Присутні педагоги, батьки, учні, представники громадськості, у ході обговорення доповідей та голосування, ВИСОКО оцінили результати роботи директора та закладу у 2019/2020 н.р., побажали й надалі творчих злетів та успіхів задля процвітання  Молодійської школи.

Чимало запитань прозвучало з боку батьків щодо організації освітнього процесу у цей непростий для кожного час. Жодне запитання не залишилося відкритим, поза увагою педагогічного колективу. Учителі Молодійської школи  прагнуть  організувати зворотний зв’язок з учнями, шукають способи активної взаємодії і зручні канали комунікації. Тому що  без цього неможливо організувати справжнє дистанційне навчання, яке матиме продовження вже з першого дня 2020/2021 навчального року.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (28.08.2020)
Переглядів: 368 | Рейтинг: 0.0/0