Рідна школа – це сонячний дім

Щорічно в Молодійській школі учні 9-х класів святкують свій випуск. На свято, як завше, були запрошені батьки, учителі, жителі села. На цьому заході  панувала урочиста святкова атмосфера.  Були також і  хвилюючі зворушливі моменти, які не залишили нікого байдужим. Адже деякі з учнів вирушають у незвідану путь – здобувати  професійну освіту, а хтось продовжить навчання у рідній школі. Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки кожен з присутніх бажав їм  щастя, досягнення всіх цілей та мирного неба над головою.

Багато гарних, напутніх слів та побажань було сказано на адресу випускників від директора школи, перших вчителів, класних керівників та батьків.

Не забули й школярі віддати належну пошану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість. Виступи випускників були змістовними та цікавими.

Патріотичними переливами зазвучала для випускників пісня про Україну. У своєму флешмобі дев’ятикласники показали свою любов до Батьківщини.  А в очах з'явився відблиск мудрості, ще зовсім юної, ще зовсім трепетної й несміливої мудрості... Прийшло усвідомлення: «Ми - дорослі».

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (04.07.2018)
Переглядів: 431 | Рейтинг: 5.0/2